Welcome guest, is this your first visit? Create Account now to join.
  • Login:

.اگر برای اولین بار است که سایت ایتی ست دیدن میفرمایید برای استفاده از امکانات سایت نیاز دارید در سایت ثبت نام کنید.

تبلیغات

آخرین مطالب ارسال شده

صفحه 100 از 100 نخستنخست ... 50909899100
نمایش نتایج: از 991 به 998 از 998
    بازنشسته - سرپرست بخش دانلود فیلم و سریال
    تشکر شده 51,948 بار در 16,883 ارسال

از ادامه پیروزی های متوالی در خانه تا شکست در ایستگاه هشتم؛ هر آنچه در دیدار یوونتوس-اینتر رخ داد

یوونتوس دیشب موفق شد در خانه با یک گل اینتر را شکست دهد.

طرفداری- یوونتوس دیشب در جریان هفته بیست و سوم سری آی ایتالیا موفق شد با تک گل کوادرادو اینتر را مغلوبکند.
    به نقل از سایت رسمی اینتر به آمار و ارقام به جا مانده از این دیدار می پردازیم:
    - یوونتوس با این پیروزی حالا 28 بازی پیاپی را در خانهِ خود با پیروزی پشت سر گذاشته است.
    - اینتر پس از هفت پیروزی پیاپی در سری آ، دیشب در ایستگاه هشتم مغلوب رقیب سنتی خود شد.
    - اینتر به همراه کالیاری و کیه وو بهترین حریف برای خوان کوادرادو محسوب می شود، وی موفق شده تا به حال 3 گل را وارد دروازه اینتر کند که 2 گل با پیراهن فیورنتینا به ثمر رسیده است.
    - اینتر برای اولین بار پس از آگوست 2016 و بازی برابر پالرمو از بیرون محوطه جریمه گل خورد.
    - 7 گل از 10 گلی که اینتر تحت هدایت استفانو پیولی دریافت کرده،در نیمه اول به ثمر رسیده است.
    - یوونتوس با دریافت 5 کارت زرد در دیدار دیشب، برای دومین بار در این فصل به رکورد کارت زرد خود در یک بازی رسید.
    - اینتر در دیدار دیشب 12 شوت به سمت دروازه یوونتوس شلیک کرد، این بهترین آمار مشترک تیم میهمان در این فصل سری آ، در خانه یوونتوس بوده است.
    - ایوان پریشیچ چهارمین بازیکن اینتر در این فصل بود که در جریان بازی اخراج شده است.
    - روبرتو گالیاردینی با 61 پاس که 41 پاس آن در نیمه حریف داده شد، بیشترین پاس را در میان بازیکنان اینتر داشته است.
    [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید.][لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید.][لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید.]
    کاربر زیر به خاطر ارسال مفید kamiar از ایشان تشکر کرده است: اهورامزدا

[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید.][لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید.][لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید.]

ندود: الگری فصل آینده سرمربی یوونتوس خواهد بود؛ کونته به یوونتوس برمی گردد؟ می توانم بگویم بله

نائب رییس باشگاه یوونتوس در مورد تمدید قرارداد دیبالا و همچنین حضور دوباره آنتونیو کونته در یوونتوس آرنا صحبت کرد.

طرفداری - همانطور که خواندید، آنتونیو کونته سرمربی سابق یوونتوس روز گذشته دربی ایتالیا را از نزدیک در یوونتوس آرنا مشاهده کرد. پاول ندود اسطوره و نائب رییس باشگاه یوونتوس روز گذشته پس پیروزی 1-0 بیانکونری مقابل نراتزوری به مدیاست پرمیوم در مورد تمدید قرارداد دیبالا گفت:
    پائولو تا سال 2020 با ما قرارداد دارد و ما می خواهیم در یک قرارداد جدید دستمزد او را بیشتر کنیم. تمدید قرارداد او در همین هفته اعلام خواهد شد. او بخش مهمی از یوونتوس جدید خواهد بود.
    وی در مورد شایعات حضور الگری روی نیمکت آرسنال گفت:
    الگری فصل آینده مربی ما خواهد بود و ما برنامه نقل و انتقالاتمان را با او هماهنگ کرده ایم.
    یوونتوس اخیرا با سیستم 4-2-3-1 بسیار خوب عمل کرده و تمام بازی هایش را پیروز شده است. ندود در این مورد گفت:
    بیشتر از آنکه از سیستم تیم لذت ببریم، از نگرش تیم لذت می بریم. امیدوارم به زودی بتوانیم به حداکثر پتانسیل خود برسیم زیرا این بازیکنان پتانسیل بسیار بالایی دارند.
    وی در مورد حضور کونته در یوونتوس آرنا در دیدار دیشب گفت:
    دیدار دوباره با آنتونیو جذاب و خاطره انگیز بود. او می خواست دوباره ساعاتی در کنار تیم و هوادارانی باشد که سال ها با آنها زندگی کرده است.
    آیا کونته دوباره در یوونتوس حضور خواهد داشت؟
    می توانم بگویم بله! او دوباره به یوونتوس باز خواهد گشت.

یوونتوس وضعیت الکساندر لاکازت را برای انتقال در تابستان زیر نظر دارد

بر اساس گزارش رسانه های فرانسوی، یوونتوس وضعیت مهاجم 25 ساله لیون را زیر نظر دارد.

طرفداری - الکساندر لاکازت، مهاجم 25 ساله لیون با بازی های درخشانی که برای این تیم انجام می دهد، علاقه باشگاه های بزرگ اروپایی مانند آرسنال و یوونتوس را به خود جلب کرده است.
    به گزارش نشریه معتبر اکیپ فرانسه، یوونتوس مشتاق است تا لاکازت را در تابستان برای تقویت خط حمله تیمش خریداری کند. به گزارش اکیپ قرارداد این بازیکن با لیون تا سال 2019 اعتبار دارد و قیمت او چیزی حدود 40 میلیون یورو خواهد بود. با این حال لیون در صدد تمدید قرارداد با لاکازت است و قصد دارد بند فسخ 70 میلیون یورویی در قرارداد او بگنجاند.
    لاکازت که محصول آکادمی لیون است، اخیرا در مصاحبه ای با Canal+ در مورد جدایی در تابستان از لیون گفت:
    فکر می کنم تابستان زمان مناسبی خواهد بود. فکر می کنم این تابستان زمان خوبی برای تغییر دادن تیمم است. دوست دارم در جای دیگری چالش جدیدی را آغاز کنم. همیشه این ایده را داشته ام تا به جلو حرکت کنم و پیشرفت کنم. سعی می کنم هر چه می توانم خوب کار کنم و موقعیت های خوب در تابستان برای من فرا می رسند.
    علاقه بیانکونری به کورنتین تولیسو هافبک مستعد 22 ساله لیون نیز بر هیچ کسی پوشیده نیست و به نظر می رسد لیون و یوونتوس در تابستان مذاکرات مهمی را خواهند داشت.

معاون تالار ورزش - سرپرست ارشد بـخـش ایکـس کـروزر و مدیر تالار رسیور
    تشکر شده 43,491 بار در 11,635 ارسال

ضمن تشکر از کامیار عزیز .. با توجه به 100 صفحه شدن تاپیک بسته و تاپیک 28 باز شد
    بازهم از توجه ایشان تشکر و قدردانی میکنم

به هیچ عنوان به سوالات در پیام خصوصی پاسخ داده نمیشود
    ===============

بدبخت ملتی که تاریخ کشورش را نداند،
    شوربخت تر از آن ملتی که نخواهد تاریخ کشورش را بداند،
    تیره بخت از آن ملتی که تاریخ کشورش را به ریشخند بگیرد ...

=================

فشردن دکمه تشکر نشانه شخصیت شما و
    دلگرمی بیشتر برای اطلاع رسانی ما

کاربر زیر به خاطر ارسال مفید اهورامزدا از ایشان تشکر کرده است: kamiar

صفحه 100 از 100 نخستنخست ... 50909899100

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)